Japim Karrika dhe Tavolina me Qira

Shitet nga: Nuhi Makolli 17 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim karrika dhe tavolina me qira per ahengje te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim