Jepet Objekti me QIRA

Shitet nga: Fidan 21 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Objekti me Qira ne lagjen Pejton
Objekti ka gjithsejt 300m2 dhe eshte komplet i renovuar
Objekti eshte i pershtatshem per zyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim