Kërkohen aplikante për punë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Taverna 7 29 Dhj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Taverna 7 shpallet në kerkim të 2 Kamarierëve dhe 1 Kuzhiniere/Ndihmes Kuzhiniere.

Kërkesat bazike per Kamarier:

Të ketë njohuri paraprake të punës
Të jetë banor i qytetit të Prishtinës


Kërkesat Bazike për Kuzhiniere:

Të jetë njohës i mirë i punës në Kuzhinë
Të jetë poashtu me banim në Prishtinë
------------------------------------------------------------------

Informata shtesë do të sigurohen gjatë procesit te intervistës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim