KAMERA 8 kamera komplet me montim 630 euro

Shitet nga: blend 09 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Prishtinë
Bëjmë shitjen dhe montimin e kamerave të sigurisë nëper objekte lokale shtëpi apo ku të deshironi.Kamerat mund ti kontrolloni ne qfardo distanca te largeta nga telefoni juaj qmimi sipas marveshjes dhe kualitetit te kameres nga 300 4 copa deri 1000 4copa nvaret kamera muni me i vendos sa te doni 1,2,3,4,5,6,7....16....32 nvaret prej juve se sa deshironi


045-385-233 Viber +37745385233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim