KAMERA ME MONTIM

Shitet nga: blend 09 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

345 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejmë shitjen dhe montimin e kamerave te siguris neper objektet tuaja lokale shtepi apo ku te deshironi. .Kamerat mund ti kontrolloni ne qfardo distanca te largeta nga mobili juaj qmimi sipas kualitetit te kameres nga 350 4 copa deri 1200 euro 4copa nvaret kamera muni me i vendos sa te doni 1,2,3,4,5,6,7....16....32
Ju mirpresim
QMIMI ME MONTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim