KREM Eucerin Baby Aquaphor

Shitet nga: Edon 03 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Kremi: 30 Euro. Shamponi: 20 Euro.

Eucerin Baby Aquaphor është krem për bebe dhe fëmijë me lëkurë të thatë (si psh. Eczema). Është si dyll dhe i yndyrshëm (ndryshe nga kremat e zakonshëm, trupi i fëmisë e pranon këtë lloj kremi). Në Kosovë nuk ka linjë speciale për bebe, vetëm ka Eucerin (pa baby).

Unë i kam porositë nga Amerika 5 copë për fëmiun tim, por per shkak qe kremi ka sasi te madhe (400 gram) nuk po mundem me i perdor te gjitha, prandaj po i qes në shitje 3 copë. Afati i skadimit është 2017. Çmimi 30 Euro.

Gjithashtu edhe shamponi është i linjës për bebe, dhe është 2 in 1, pra përdoret edhe për kokë, edhe për trup.Çmimi 20 Euro.

Pra këto janë krema për fëmijë me lëkurë të ndieshme, e që nga përvoja ime personale me fëmiun tim, nuk më ka kryer punë as Eucerini që shitet në Kosovë dhe në Shkup (pasi nuk është i linjës për bebe) dhe as Mustella. Ky Eucerin BABY ka qenë i vetmi krem dhe shampon që më ka ndihmuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim