KUMBULLA JAPONEZE - DEKORATIVE, RRUSH SEREZI...

Shitet nga: Naimi 18 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim bimë dekorative:
KUMBULLA TË KUQE JAPONEZE. Bimë dekorative për parqe, me fryte ushqyese dhe shëruese. Lartësia e kurorës 2.2m. Çmimi, sipas marrëveshjes.
BAGREMA TË KUQ. Bimë dekorative për parqe. Lartësia e kurorës 2m. Çmimi, sipas marrëveshjes.
RRUSH SEREZI. Shkurre dekorative, ushqyese dhe shëruese. Çmimi 5 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim