KURIMI I DHEMBJEVE TE LUKTHIT

Shitet nga: INFO MJEKSIA 03 Sht 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KURIMI I DHEMBJEVE TE LUKTHIT 0038649324765
==================================

facebook INFO MJEKSIA

1 Merret 1 lug kafeje mbushet me vaj te fares se zez dhe pihet esell ne mengjes
2 Lyhet lukthi me vaj te fares se zez nga jasht ne mengjes
3 Merret 1 lug kafeje mbushet me vaj te fares se zez dhe pihet ne mbremje
4 Lyhet lukthi me vaj te fares se zez nga jasht ne ne mbremje
5 Farat e zeza duhet te konsumohen me ushqim sa her qe han ushqim nga 1 lug caji fara te zeza
6 GJith terapia zgjat 15 dit kjo terapi me lejen e ALL-LLAH-ut ka pas sukses
7 Kopijimi i ketij materiali eshte i ndaluar (HARAM) pa leje nga INFO MJEKSIA 0038649324765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim