KURSE PER AUTOCAD 2D & 3D

Shitet nga: Ekrem 05 Sht 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Bejm trajnimin e kandidatve ne AutoCAD 2D dhe 3D

-fillojm me 8 shtator 2015


Tel. per kontakt: 044 213 937
e-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim