Kabllo lidhje Baterie me Rregullator 6mm2- SISTE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Kabllo lidhje bateri me rregullator 15A/30A, 6mm2, të përshtatshme për të gjitha bateritë me unaze 6mm , për mbushjen e baterive.


Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim