Kaftorr per nxemje qendrore me dru dhe qymyr

Shitet nga: arbnor 10 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
osht shum i mir kapaciteti i ti esht 40 kilowat ka nje problem te vogel i cili me saldim riparohet leht Qmimi 150 euro i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim