Kalldaja me nafte

Shitet nga: imer 06 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten 2 kalldaja me nafte per ngrohjen e objekteve te medha
mund te kthehen edhe me lende djegse thengjill , dru dhe briket...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim