Kamer Alarma si dhe sistemin e sigurise elektronik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: H.S 26 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm Shitjen.Montimin,Programimin,Instalimin e komplet Sistemite te sigursise neper Lokale ,Banesa,Firma,Objekte,Shtepi,te KAMERAVE,ALARMAVE,INTERFONAVE,
VIDEOFONAVE,Rampa ,MOTORA te DYRVE,
JEMI me te LIRETE NE RAJONE
VIBER: +377 44 953 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim