Kamera sigurie

Shitet nga: blend 08 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejmë shitjen dhe montimin e kamerave sigurie neper objektet tuaja lokale shtepi apo ku te deshironi..Kamerat mund ti kontrolloni ne qfardo distanca te largeta nga mobili juaj qmimi sipas kualitetit te kameres nga 550 8 copa deri 1500 euro 8copa nvaret kamera muni me i vendos sa te doni 1,2,3,4,5,6,7....16....32
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim