Kamin

Shitet nga: Besnik 25 Nën 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kamin eshte shum i ruajtur.
Po e shes pershkak se kam ngjitur nxemjet qendrore.
Nuk eshte prej atyre te mdhejve eshte shum praktik dhe nuk hargjon dhe me qunga 120€ eshte i perdorur 2 muaj.
Dhe nuk duket si i perdort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim