Kandela (shfejqica)

Shitet nga: Ed 13 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kandela (shfejqica) dhe me shumic ni pal 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim