Karrika- Tenda- Tavolina 044 673 609 - 049 187 705

Shitet nga: fatmir 13 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
---Jap tenda karrika dhe tavolina me qera per dasma , ahengje , ndeja dhe raste te ndryshme familjare jan me madhesi 10x5m , 10x4m , 8x5m ,
12x6m , 10x6m , transporti dhe montimi jan falass
per info dhe rez tel: 044 673 609...049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim