Karrika,tavolin per zyre,karrika per zyre,dollapa

Shitet nga: Visar 18 Sht 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
4karrika ---cope(20€)---
Tavolina per zyre (120€)
4Raftat ---cope(35€)---
Karrika per zyre---(65€)---
Ose me nje cmim te mrekullueshem dhe me lir ⬇️
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim