Karrikat me qmim te volitshem

Shitet nga: Lorik 03 Maj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 30 karrika me qmim te volitshem dhe ne gjendje te rregullt , te perdorura shum pak..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim