Kauqa

Shitet nga: Perparim 25 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kauqat ne gjendje shum shum te rregullt , ngjyr Teget e mbyllt , 2 kauqa , Qyshi, ni 2Sh dhe Fotelja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim