Kazan per miksera si dhe teli per tundje

Shitet nga: Gezim 25 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kazan per miksera si dhe teli per tundje

Kazani - 40 litra i ri i pa perdorur
Si dhe teli i ri i paperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim