Kemisha per nuse

Shitet nga: Adelina 28 Jan 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte e punuar me gjilpon dhe me material kristal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim