Kend Lojarve per Femije

Shitet nga: Bastri 07 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Kendi Lojrave per femije per Markete;
Permasat = 13.70 m' x 11.20m' dhe lartsia 3.50 m'
Lojrat mund ti vizitoni cdo dite prej 9.00 h deri ne Ora 22.00 h
Lojrat jane te pershtatshme per Cfardo lloj biznesi
Personi Kontatktues Basri 049446905
çmimi si pas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim