Kerkoj njerez qe kan talent muziken

Shitet nga: muzikanta 27 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj te gjith ata qe jan te interesuar dhe.mendojn qe.kan talent ne te kenduar ose din te luajn naj instrument muzikor klarinet saksafon saz violin gitar kam.perqellim formimin e nje grupi muzikot.per muzik shqip live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim