Kerkoje punetore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: massage room 11 Gsh 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoje punetore masazhere-fizioterapeute perparesi kan ato vajza te cilat kan pervoj dhe kan te regjistruar apo te perfunduar fizioterapine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim