Kimik

Shitet nga: R.R 31 Tet 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   13 EUR

Komuna: Prishtinë
KIMIK ORIGJINAL *MERCEDES BENZ*

KIMIK PREJ METALI QELIKU TE REND DHE TE FORT FYSHTIN QELIK I RI PA PERDOR ORIGJINAL MERCEDES ME KUTI TE PLASTIKES I KIMIKU ESHT BLER NE ANGLI NE DYQNIN MERCEDES BENZ COLLECTION
KIMIK SHUME I BUKUR PER MERAKLIT E MERCEDESIT APO PER NDONJE DHURATE

Varrse,mbajtse,kimik,kimika,kuleta,qanta,kuleta,qanta,kulet,lekur,lekure,ore,ora,seiko,certina,citizen
casio,rado,esprit,tissot,police,diesel,jacques lemans,rotary,skagen,vetur,vetura,kamion,kombi,
audi,bmw,citroen,peugeot,renault,mercedes benz,mercedes,opel,zafira,astra,vectra ford,vw,golf,passat,touran,polo,skoda,seat,toledo,ibiza,nissan,mitsubishi,land rover,range rover
touareg,jaguar,sony,philips,panasonic,toshiba,grundig,telefunken,degjuese,iphon,iphone,samsung,ericson,htc,bmw,mercedes,toyota,kia,mazda,porsch
bosh,bosch,banesë,banesa,shtëpi,shtëpia,shtepia,sende për koleksionim,të tjera,të gjitha kategorit
Mercedes,benz,kia,toyota,mitsubishi,mazda,bosh
A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TE TJERA,FESTINA NAVIFORCE,SPORT DHE REKREACION,ETJ,SONY,QANTA,KULET KULETA
RRYP RRIP QANT QANTA KULETA JAGUAR.RRYPA.JAGUAR,CERTINA,SEIKO,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
.HUBLOTERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS
,GRUNDIG.NISSAN,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,RADO,CERTINA,CALVIN KLEIN,BOSS,BULOVA
CITIZEN,SEIKO,ROTARY,HUBLOT,VERSACE,ARMANI,DOLCE GABANA,ZENITH,ZODIAC,SEIKO
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TOUAREG,MAZDA,NISSAN,TOYOTA,RENAULT,CITROEN,PEUGEOT,MAKINA DHE MJETE TE GJITHA KATEGORIT,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,QELS,QELESA,ALARM,BOSCH,MAKITA,
REKREACION,ETJ,QELES,QELESA,ORE KAMION MERCEDES,ATEGO,814,8-20,MAN,VOLVO,QANTA,KULET,KULETA,ESPRIT
BANES,BANESA,TROJE,SHTEPI SHTEPIA,SHTEPIJA,MAKINA DHE MJETE,PAISJE
GOLD,LEKUR,SEIKO,CERTINA,ARGJEND,MILITARY,WATCHSHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES
BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH,RRYP,RRYPI,RRYPA,JAGUAR
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLIN..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim