Kiosken

Shitet nga: Bb 08 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kisoken 4 metra gjatsi 3 metra gjersi e izoluar mbrenda me rafta dhe rrymen e instaluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim