Kite elektronike DIY - Do It yourself (bëje vetë)

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 06 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kite elektronike DIY

Kite elektronike DIY - Do It yourself (bëje vetë). Mënyra më e lehtë për tu futur në botën e elektronikës. Të përshtatshëm për student dhe hobista të elektronikës.

Per me shume informata vizito
www.smarttronik.com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_category=61&controller=category&id_lang=2

Të gjithë artikujt mund te blehen edhe online nga web faqja jonë www.smarttronik.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim