Kokat kabll(MUFA)-Izolatoret per Tension te Lart..

Shitet nga: Bujari 17 Krr 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kokat kabllovike-MUFA dhe IZOLATORET per tension te larte deri
35 kw...

Kam 6 Vopa-Izolator dhe 4 Koka Kabllovike-MUFA

Kontakti ne Viber +37744-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim