Kolektor origjinal tm

Shitet nga: fitim 27 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kolektort origjinal afro 1100vrima krejt jan 4tersha tiem italian qmimi per cop i volitshem 2.50per vrim ky qmim vlen 250 vrima e nalt po ashtu kam edhe kthes lidhse gjakomin duke perfshir 3/4 si dhe 1/2 fjysem lidhse teshtika krejt origjinal tm si dhe komak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim