Komod dhe kolltuqe

Shitet nga: Engjell 18 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten kolltuqe për sallon, cmimi 400, në këtë rast ju njoftoj se shitet edhe komoda për sallon e qe është shumë e ruajtur, cmimi 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim