Komode per Tv

Shitet nga: Valton 27 Jan 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim komode per Tv eshte e rujtur dhe munde te zgjerohet dhe te ngushtohet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim