Kompjuter HP , Tavolina Me Karrike , Aparat Kafe..

Shitet nga: anonim 12 Mar 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHes 11 Computer Te Firmes HP Me Te Gjitha Elementet ( Ndegjuse , Mauspad , Tastatur , Maus Microsoft ,)Jan Shum Te Ruajtur Dhe Te Pershtatshum Per Pune ,, Shes Inventarin Per Kafe Apo FastFood Shum Te Mira Dhe Shum Te Ruajtura Me Qmim Shum te Volitshum ,, SHes Edhe Aparatin E Kafes Te Firmes Italiane Wego ,, Eshte Edhe Rami Apo Tavolina Siq Po Shihet Per Mbajten E Kompjuterve ,,, Sendet Jan Shum Te Mira Dhe Te Ruajtura SIq Po Shihen Edhe Ne Foto ,,,, Pres Bleres Serioz Per Nje Qmim Shum Te MIR ,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim