Kompresor Hillt

Shitet nga: Avni 21 Jan 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kompresor hillt ne gjendje te mire, ka tri dalje per me fry dhe punon me nafte.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim