Konkurs per pranimin e nxenesve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkolla Pejton 17 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shkolla Pejton me lokacion ne Prishtine ne lagjen Pejton ne qender te Prishtines shpall konkurs per pranimin e nxenesve ne drejtimet: Piano, Kitare, Balet, Kendim, Kendim koral, Perkusione- Bateri, Violine dhe Flaute.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim