Konstruksionin metalik saktesisht kulmin metalik

Shitet nga: Dugagjin 22 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Konstruksioni eshte 7m gjersi dhe 8-10 gjatesi te gjitha pjeste qe jan ne vizatim jane qmimi eshte 450 euro eshte shume praktik per autolarje etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim