Kontaktor per gjenerator

Shitet nga: Xhema 06 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet nje kontaktor 350 Amper , eshte ne gjendje te mire teknike dhe eshte i ardhur nga Gjermania , eshte prodhim Gjerman te firmes se njohur Moeller .
Qmimi:0.50 cent per Amper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim