Kontenjer Frigo

Shitet nga: Besi 01 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pershendetje,

e shes kontenjerin frigo ( me ngrirje te thelle). Gjendja e kontenjerit eshte shume e mire. Ka elektroniken/termometrin te modelit te fundit. Eshte i mbushur me amoniak/ftofes dhe punon me sistemin me te njohur ne bote,Thermoking. Mbrenda dhe jashte eshte shume i ruajtur.

Te interesuarit le te me kontaktojne permes e-mailit.

Cmimi sipas marreveshjes.

Cdo te mire,
B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim