Kontroller për markimin e datave

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 06 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kontroller për kontrollimin e pistonit për lëvizjen e kokës së printerit Industrial për markimin e datave të skadencës.

Funksionet dhe specifikacioni i pllakes per kontrollimin e pistonit per levizjen e kokes se printerit:
Ushqimi i rrymes DC ose AC 12V/ 2amp
Ngacmimi?impulsi per fillimin e ciklit 5 deri 24 V
2 dalje rele N/O 12V dc
1 dalje rele N/O kontakt
1 hyrje me optokoprler Impusi +10 deri 24 V gjatesia e impulsit min 10mS
2 hyrje me optokopler Impuls -10 deri 24 V gjatesia e impulsit min 10mS
Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=1289&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim