Kosmedisk nga sllovenia

Shitet nga: Meti 27 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kosmedisk i ardhur nga sllovenia esht shum i hajrshem pef unaza dhe midis esht e rujtne pak enperdort po si e re qmimi fundit esht ky seu ble shtrejt neslloveni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim