Krem Kermilli

Shitet nga: Flutra 25 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Krem me jarget e kermillit hidratone lekuren, parandalon plakjen e parakohshme te lekures. Jarget e kermillit ngadalson daljen e rrudhave dhe stimulon lekuren qe te prodhoje me shume kolagjen (kolagjeni i jep lekures elasticite) eliminon ne kete menyre rrudhat e lehta dhe duke reduktuar thellesin e rrudhave te vjetra.Heq qelizat e vdekura dhe i jep fytyres nje pamje rrezatuese dhe rinore.Pastron poret e lekures luan rol te rendesishem dhe ne heqjen e njollav te fytyres deri ne ato te vjetrat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim