Krevet per femije

Shitet nga: Fahrije 12 Dhj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes krevetin per femije te blere 250 €.
Pasi qe jam duke e nderruar vendbanimin dhe jam duke dale ne nje vendbanim tjeter me te vogel nuk kam vend ta marr me vete dhe dua ta shes me nje cmim shume te volitshem per 90 € . Fotografi nuk kam pasi qe eshte i qmontuar por mund te me kontaktoni dhe do e mund te vini ta shihni eshte shume i ruajtur dhe shume i mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim