Kreveta

Shitet nga: Bashkim 09 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Krevetat dy 3 dhe nje 1 kreveta shihen ne foto per me shum info /044-831-004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim