Krositje e Pishave dhe Shemshirav.

Shitet nga: Fidan 31 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bjem krositjen e Pishave dhe Shemshirav qfare do lloji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim