Kujdestare

Shitet nga: Hidajete 25 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj nje kuijdestare per vajzen time 11 muajshe.Kujdestarja duhet te jete e moshes 40-50 vjet dhe te jete e dashur me femijet.Adresa: Lagjja e Spitalit .Orari 7:30 deri 17:30 .
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim