Kupona Fiskal

Shitet nga: KUPON 16 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kupona fiskal me vler mbi 800 euro dhe mbi 50 cop kupona per te derguar ne atk ku do te rimbursoheni me nga 20 euro per pako

Vlen te theksohet se kam mbi 8 pako nga 800 € kush eshte i interesun me i marr te gjith le te lajmrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim