Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe

Shitet nga: Mesues 24 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mbaj kurs per ciklin e ulet nga klasa e pare deri ne klasen e peste te sh.fillore. Per lendet Matematike dhe Gjuhe Shqipe. Cdo dite nga e Hena deri te Premten, nga dy ore mesimore.
Cmimi: 30 euro ne muaje. Prishtine
Adresa: Bregu i Diellit
Tel: 045 - 283 - 130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim