Kurs te Gjuhes Gjermane

Shitet nga: Niti 12 Mar 02:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Mbajm Kurse te Gjuhes Gjermane per bashkim Familjar. Kurset mbahen ne grupe si dhe intenziv. Kursi intenziv permban te gjtha testet e provimit. Per mashum Informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit 045 409 192 + Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim