Kurse te matematikes per femije

Shitet nga: Kurse matematike per femije 17 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofroj kurse private nga lenda e Matematikes per femije te shkollave fillore I-IX, ne qytetin e Prishtines dhe Pejes. Orari mund te jete fleksibil (marreveshje me nxenesin). Te interesuarit te lajmerohen ne kete nr 045285203 ose ne viber +38649660349.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim