Kursi i Kimisë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qëndra për Kurse të Avancuara 23 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Qëndra për Kurse të Avancuara organizon Kursin e Kimisë, për Studentët e Mjekësisë, Bujqësisë dhe Veterinarisë, Biologjisë dhe Kimisë.

Po ashtu Kursi i Kimisë organizohet në Grupe të veçanta edhe për Nxenësit e Shkollave të Mesme, për nxenësit e inetersuar për pëgatitje nga Kimia për Provim Pranues në Fakultet dhe Maturën Shtetrore.

Po ashtu ofrojmë edhe Konsultime dhe Kurse individuale si dhe Intenzive nga Kimia.

Luten të interesuarit të lajmorhen në numrat tanë: 044/362-391 & 049/784-724 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim